Kariéra

nastartujte svoji kariéru

přidejte se mezi nás

realitní makléř

Staňte se realitním makléřem úspěšné realitní kanceláře. V Luxury Service jsme tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit, financí a investic. Všichni ve společnosti sdílíme stejné ideje a to: pracovitost, poctivost a píli. Sdílíte-li tyto ideje s námi a učíte se rádi novým věcem, přijďte na některou z našich poboček na pohovor. Máme zájem jak o úplné nováčky, které si proškolíme, tak i o zkušené realiťáky, kterým můžeme nabídnout nadstandardní provizní systém.

Vedoucí pobočky

Máte zkušenosti v realitách a chcete vlastní pobočku? Nabízíme vám i vašim makléřům nadstandardní provizní systém a mnoho možností výdělku, včetně investování do nemovitostí. Všichni ve společnosti sdílíme stejné ideje a to: pracovitost, poctivost a píli. Sdílíte-li tyto ideje s námi a učíte se rádi novým věcem, vyplňte formulář níže a budeme vás kontaktovat.

Oblastní manažer

Chcete se stát jedním ze základních pilířů naší společnosti? Náš oblastní manažer má nejen svojí pobočku, ale stará se i o akvizici dalších poboček do své struktury včetně jejich rozvoje. Všichni ve společnosti sdílíme stejné ideje a to: pracovitost, poctivost a píli. Sdílíte-li tyto ideje s námi a učíte se rádi novým věcem, vyplňte formulář níže a budeme vás kontaktovat.

Finanční a hypoteční specialista

Staňte se finančním poradcem společnosti Luxury finance, s. r. o., která je součástí úspěšné finanční skupiny Broker trust, a. s.. V Luxury Service jsme tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit, financí a investic. Všichni ve společnosti sdílíme stejné ideje a to: pracovitost, poctivost a píli. Sdílíte-li tyto ideje s námi, učíte se rádi novým věcem nebo se chcete dále zlepšovat a zdokonalovat v oboru, přijděte na některou z našich poboček na pohovor. Máme zájem jak o úplné nováčky, které si proškolíme, tak i o zkušené finanční poradce, kterým můžeme nabídnout nadstandardní provizní systém.

Naopak vyžadujeme alespoň maturitu, pracovitost a poctivost. Zkušenosti s obchodem jsou vítány, nejsou však podmínkou.

Jsme hrdými partnery

OZVĚTE SE NÁM JEŠTĚ DNES

Stačí když nás budete kontaktovat emailem, případně na telefonním čísle +420 739 183 984 nebo na emailu fidler@luxury-service.cz a můžete být jedním z nás ještě dnes!